ÇELEBİ KARDEŞLER firması, 33 yılı aşkın tecrübesiyle Türkiyenin başarılı, istikrarlı ve saygın firmaları arasına girmiştir. Gıda piyasasında elde ettikleri bilgi birikimi ve tecrübeler ışığında 1998 yılında Öz Ankara Gıda Sitesinde üretim tesisini kurarak ORÇEL markasıyla imalata başlamıştır.

Üretilen en lezzetli ve en tatlı yiyecekler iş yeri sahibinin bizzat mutfağa girerek hazırladığı ürünlerden oluşur. Hangi ünlü restoranta gidilirse işyeri patronu mutlaka mutfakta görülür. Bizde kuruluşumuzdan beri sürekli işyerimizde üretimin başındayız.

Başarımızın sırrı insan sağlığına, kaliteye ve damak tadına verdiğimiz önem ve müşteri memnuniyetinden geçmektedir.

Burada ilk amacımız bilindiği üzere müşterilerimizin sağlığına en az kendi sağlığımız kadar önem vererek kaliteli, sağlıklı, ekonomik ve hijyen bir şekilde üretim yaparak müşterilerimizin ihtiyaçlarını en hızlı ve güvenli bir şekilde tedarik etmektir. Bütün bu ciddi atılımlardan sizleri memnun ve mutlu görmek bizim en büyük dileğimizdir.Siz değerli müşterilerimizin bizlerden talep edebilecekleri tüm istek ve uyarıları saygıyla dikkate alacağımızı bilmenizi isteriz.

Ürünlerimiz, en kaliteli hammaddeler temin edilerek titiz bir çalışmayla  en lezzetli, en sağlıklı ve en kaliteli şekilde konusunda uzman gıda mühendisleri, genç, dinamik ve tecrübeli kadrosuyla hijyenik bir ortamda üretilip, el değmeden tam otomatik makinalarda dolumu yapılmakta sağlıklı ve dayanıklı ambalajlarda paketlenmektedir.

 

Kalite ve lezzetten taviz vermeden herkesin vaz geçemeyeceği damak zevkine uygun ORÇEL markasıyla çeşidine göre yaz – kış mevsimlerinde ister sıcak ister soğuk içilebilen portakal, limon, kuşburnu, elma, kivi, vişne toz içecek ve ORÇEL Soft Drink 35gr.  portakal, limon, vişne  ve şeftali toz içecek çeşitleri ile, kış mevsiminin vazgeçilmez sıcak içecek gurubundan da hazır salep, muzlu süt, nane - limon, sıcak çikolata, ıhlamur,  kışçayı ve daha nice lezzetli içecekler, ayrıca mutfağın temel prensiplerinden pudra şekeri, buğday nişastası, mısır nişastası, mısır unu, galeta unu ve pirinç unu üretimi ve paketlemesi yapılmaktadır.

“Şirketimizin bölgesinde bulunan büyük marketler ile birebir görüşülmekte, gereken ilgi ve hizmet ile yakından ilgilenilip ürünlerimizin ilk elden tüketiciye ulaştırılması sağlanmaktadır. Müşterilerimizin  asgari stokla çalışmaları tavsiye edilerek,müşteri lehine stok maliyeti düşürülmektedir.Öncelikli hedefimiz müşterilere uygun fiyatla kaliteli ürün sunulmasıdır. Ürünlerin pazarlanması, şirket bünyesinde kurulan pazarlama departmanıyla gerçekleştirilmektedir.”

  • Prensibimiz

İşyerimizde temel prensip “insan sağlığı, ürün kalitesi, lezzet ve müşteri güveni   için önce hijyen” dir.

  • Vizyonumuz

Sektöründe kaliteyi ve insan sağlığını önemseyen müşterilerin tercih ettiği marka olmak. Sürdürebilir başarı ve mükemmelliği kendine amaç  edinmiş bir kuruluş olmak .

  • Misyonumuz

Firmamız  Sektöründe elde ettiği tecrübesiyle sürekli ve dengeli  büyüme gösterir. Müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için beklentileri her zaman yüksek tutmak ve bunları başarıyla hayata geçirmektir.

 

 

Kalite Politikamız

İnsan sağlığına verdiğimiz  önem doğrultusunda çalışma ortamlarımızda gerekli hijyen şartlarını sağlayarak, çalışanlarımızın güvenliğini sağlayıp,çevreyi koruyarak çalışanlarımızın bilincini bu doğrultuda sürekli arttırmaktır.

Müşteri beklentilerini tecrübelerimizle harmanlayarak geliştireceğimiz ürün çeşitleriyle ürün portföyümüzü zenginleştirmek bir marka olma yolunda gelişen teknoloji ve teknikleri takip ederek ürün hizmetlerimizi sürekli iyileştirmektir.Kalite, gıda güvenliği işçi sağlığı güvenliği, yönetim sistem şartları karşılanarak sürekli gelişmelerini sağlayarak temizlik ve hijyen kurallarına uyarak sağlık ve güvenlik  performansını arttırmaktadır.Çevre kirlenmelerinin önlenmesi için gerekli tedbirler alarak, yasal zorunluluklara ve sektörümüzle ilgili diğer şartlara uymaktadır.

Faaliyetlerimizi çalışanlarımıza,  müşterilerimize ve tedarikçilerimize dürüst,şeffaf,  doğru ve yasaların benimsediği değerler doğrultusunda planlar ve uygularız.

Müşterilerimizin mutluluğunu ön planda tutarız ve bizimle uzun vadeli iş birliği içinde olmalarına özen gösteririz.Müşterilerle karşılıklı yarar ilkesini gözeterek, hoşnut  ve yüzü gülen, kalıcı bir müşteri kitlesi yaratmak Müşteri gereksinimlerini anlamak,  bu gereksinimleri en etkin şekilde karşılayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ve korumak. 

Ürünlerimiz konusunda uzman gıda mühendislerinin kontrolü altında üretilmekte ve laboratuvarlarda peryodik olarak analizleri yapılmaktadır.

 

Orçel Ürünleri; Süpermarketlerde , Otellerde, Pastanelerde , Cafelerde, aile veya  iş toplantılarında , düğünlerde  ve  toplu tüketim yerlerinde satılmakta veya kullanılmaktadır.

 

 

BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates